Nezdá se vám to?

Nebojte se, že byste museli doplácet daň či clo za dodávky z ciziny. Naše cena je konečná a jsou v ní započteny i veškeré platby českému státu i EU.

A proč máme nižší ceny?

Zboží dodáváme přímo ze zahraničního velkoskladu. Proto můžeme mít nižší ceny a mnohonásobně větší sortiment než jiní prodejci. Přitom naše expediční doba není o mnoho delší. A jako český dodavatel jsme všechny poplatky a daně povinni zaplatit my, takže nehrozí, že je po vás budou vymáhat úřady.

Nenechávejte nákup na poslední chvíli

Vzhledem k dodávkám z ciziny upravujeme každý den ceny i s ohledem na aktuální měnový vývoj, naše ceny odráží okamžité změny kurzů. Tak se může stát, že některé zboží máme relativně levnější, než jiné.

Proč sledovat ceny, stačí ušetřit!

Netěší vás stále sledovat ceny? Nakupujte u nás často a objednávejte si více různých výrobků najednou a určitě ušetříte! Nevěříte? Protože můžeme většinu produktů nabízet výrazně levněji, větší a častější objednávky vám často ušetří víc peněz.

Nakupujte včas

Nemáte zlatý důl? Všímejte si pravidelně našich cen a kupujte to, co vám přijde opravdu levné! Každý měsíc pro vás připravujeme speciální akční cenovou nabídku. Ale i zboží v běžném prodeji máme často mnohem levnější než konkurence. Proto je pro vaši informaci u každého zboží uvedena sleva oproti doporučené mezinárodní ceně, která bývá často ještě výrazně nižší než cena v maloobchodní síti.

Chcete-li se teď na něco podívat, tak jednoduše zvolte značku (vlevo), či kategorii (nahoře) anebo to napište do bílé kolonky a nechte si to najít.