Přes 8000 výrobků...

...od více než 250 světových kosmetických značek. Máme pro vás vše, co snad lze si přát a to 24 hodin denně. Nelze si nevybrat. Abychom vám to ulehčili, roztřídili jsme zboží do následujících kategorií:
Dámská a pánská kosmetika
Líčení
Dámské vůně
Pánské vůně
Zboží v akci
Vše - kompletní sortiment bez omezení.

Je toho moc?

Zvolte si jednu z kategorií a výběr značek se zúží tak, aby obsahoval jen to, co si přejete. Nebo jednoduše zadejte, co chcete najít a nechejte si to vyhledat. A je to.

Báječná pánská kosmetika pro báječné muže!

Na ni jsme obzvláště hrdí. Každý muž chce skvěle vypadat i skvěle vonět. U nás najdete nejen dámskou, ale i pánskou pleťovou kosmetiku světových značek, jako jsou (mimo jiné): Aramis, Biotherm, Clarins, Clinique, Decleor, Guinot, Lancome, Shiseido... A také ohromující nabídku pánských vůní, deodorantů a dalších výrobků pro muže i od jiných značek.

Zůstaňte mladá!

Používání dámská pleťové kosmetiky vám umožňuje vypadat přímo úžasně. Prodáváme tu nejlepší kosmetiku od více než 50 světových značek: denní a noční krémy, odličovadla, pleťová a tělová mléka, opalovací krémy, mýdla, krémy na ruce, pleťové masky, pleťové vody a tonika a mnohé další. Najděte si své.

Buďte okouzlující!

Líčení je tak snadné. Stačí málo abyste byla sama sebou: rtěnka, řasenka, oční stíny a pudr, případně konturovací tužka, zdravíčko, lak na nehty, makeup... Vždyť více než 30 značek z naší nabídky vyrábí tak důmyslné přípravky na líčení, jaké jen lze najít. Podívejte se, co všechno pro vás máme.

Vám nikdo neodolá!

Ať jste žena nebo muž, ohlédne se za vámi jak žena tak muž. Protože vy jste unikát. Z tolika parfémů, kolínských vod, deodorantů a vod po holení, které najdete v našem obchodě, si snadno vyberete. Vždyť skoro každá z těch téměř 300 značek má v nabídce ty nejrafinovanější proslulé vůně. Přesvědčte se sami.

Naše nabídka je stále aktuální...

a bleskově se přizpůsobuje. Novinky nabízíme okamžitě. A nenajdete-li nějaký výrobek v nabídce, nezoufejte. Třeba jen momentálně není skladem a za pár dní se zase objeví.

A jde to samo...

O nic se nemusíte starat. Zboží vám pošleme buď poštou na dobírku, nebo vám je v některých částech Prahy dopravíme osobně tam, kam napíšete a vy zaplatíte při předání (způsob dopravy nelze předem ovlivnit). Nejen že máme báječné ceny, ale vy při dodání v České republice neplatíte ani žádné poštovné, dobírkovné ani jiné poplatky. Naopak, ještě můžete dostat slevu.

Chcete-li se teď na něco podívat, tak jednoduše zvolte značku (vlevo), či kategorii (nahoře) anebo to napište do bílé kolonky a nechte si to najít.