Chcete s námi spolupracovat?

Máte nějaký nápad? Nebojte se, napište nám!

Více informací: info@avy.cz

AvySave: AvyLady, AvyMan!

AvyLady (žena) či AvyMan (muž) je registrovaný účastník našeho obchodního programu AvySave. Takový účastník získává značnou slevu již při každé objednávce nad 1000 Kč. Účast v tomto programu je zdarma, vstupní poplatky žádné. Jedinou podmínkou, jak zůstat v tomto výhodném partnerském programu, je odebrat od nás zboží za více než 1000 Kč po 11 měsíců v každém kalendářním roce a nepřekročit žádné obecně platné zásady slušného chování. Počet účastníků v tomto programu je omezen lokalitou. Chcete-li se stát jedním z účastníků, napište nám, v kterém místě České republiky či Slovenské republiky pobýváte a my vám zjistíme, je-li to ještě možné. Účastník tohoto programu, AvyLady ani AvyMan, nemůže již čerpat slevy našeho věrnostního programu - tato sleva mu nebude přiznána).

Více informací: info@avy.cz

Inzerujte u nás!

Oslovte zajímavou klientelu! Máme jedinou reklamní plochu na titulní stránce, z níž je možné pronajmout si reklamní proužek velikosti 468 bodů x 60 bodů (formát gif, jpeg či flash - max. 20 kB) za cenu:
Prvních 24 hodin všedního dne - 1500 Kč + DPH 19 %.
Dalších 24 hodin následujícího všedního dne - 1000 Kč + DPH 19 %.
Při pronajmutí plochy na pět po sobě jdoucích všedních dnů vám přidáme víkend zdarma (celkem 7 dnů za 5500 Kč + DPH 19 %)!

Více informací: info@avy.cz

Chcete-li se teď na něco podívat, tak jednoduše zvolte značku (vlevo), či kategorii (nahoře) anebo to napište do bílé kolonky a nechte si to najít.